Esmert Makina ve Makine Logo Esmert Makina ve Makine Logo

Telefon

0-222-228-06-17

Mesai Saatleri

08 : 00 - 18 : 00

E - Mail Adresi

info@esmertmak.com

HAKKIMIZDA

2000'li yılların başından itibaren, gıda sektöründen gelen istek ve talepleri dikkate alarak, teknolojik tüm gelişmeleri de kullanarak, kesici bıçak imalatına başlayan şirketimiz paketleme ve kesici tüm makine bıçakları yanında, bu makinaların yedek parça üretimini de yapmaktadır.

 

Bıçak imalatı konusunda dünya standartlarında kalite sunan şirketimiz paketleme ve kesici tüm makine bıçaklarının (Gıda Bıçakları, Kağıt ve Karton Kesme Bıçakları, Plastik Kesme Bıçakları, Kauçuk ve Lastik Kesme Bıçakları, Paketleme ve Ambalaj Kesim Bıçakları, Tavuk ve Et İşleme Bıçakları, Tekstil Makine Bıçakları, Halı ve Fırça Kesim Bıçakları, Sac – Boru – Çelik Bıçakları, Pres Kesme Bıçakları, Medikal Ambalaj Bıçakları, Kablo Bıçakları, Tütün Kesme Bıçakları) üretimi konusunda hizmetinizdedir.

 

Siz değerli müşterilerimizin, bize olan destek ve güveni ile sizlere daha kaliteli, daha hızlı ve uygun fiyata, en iyi imalatları sunacağımızı bildiririz.

Saygılarımızla

Mertol DURAN

Esmert Makina ve Makine Logo

Esmert Makina 2000'li yılların başından itibaren, gıda sektöründen gelen istek ve talepleri dikkate alarak bıçak sanayii ve makina imalatı konusunda dünya standartlarında kalite sunar.

GOOGLE HARİTA

Tüm Hakları Saklıdır ESMERT MAKİNA

Web Tasarım: Progela Reklam Ajansı